ART / Oil paintings / Oil painting 7585444
nr 758 5444
OIL PAINTING (F)
signed, scene from a harbour, 19th century, 33x40,
signerad, Hamnmotiv, 1800-tal, 33x40
1000
SEK 750
Monday May 14 2012
at 17:46:52
14/5 11:58:20
700 kr
14/5 17:41:52